Featured

Çukur 3.Sezon 2.Bölüm

442 Views
Published

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv 

Çukur 3.Sezon 2.Bölüm, Çukur 3, Çukur 3.Sezon, Çukur 3.Sezon 2.Bölüm full izle, reklamsız, tek parça, HD izle, 09.23.2019

Çukur izleyicilerine büyük şok! Show Tv'nin fenomenleşen dizisi Çukur'un 3.sezon 2.bölümünde izleyiciler ŞOK! Yeni bölümler, fragmanlar, bölümlere özel klipler ve daha fazlasını tek parça full hd izlemek için tıkla!

 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Çukur 3. sezonun 1. bölümünde (68. Bölüm); Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hâkimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak. Azer, Yücel ve Timsah’la işbirliği yapan Efsun’un planı merakla beklenirken, Akın ile Azer’in bir araya gelmesi de soru işareti yaratacak. Sultan’ın Vartolu Sadettin’den isteği ekran başındakileri şaşırtacak. Herkesten bir adım önde olduğunu düşünen Yücel ise en beklemediği anda hayati bir tuzakla karşı karşıya kalacak.

 

Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen 3. sezon 2. bölüm

Çukur yeni bölümde Aliço'nun babası oğlunu eskiye döndürmeye çalışıyor. Yamak, Efsun'un peşine düşerken Makbule onu arkadan bıçaklıyor.

Bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde Yamaç, Makbule tarafından bıçaklanıyor. Cumali, babasının katilini bulmak için ne yapıp ne edip cezaevinden kaçmak zorunda... Öte yandan Azer düğün için Adana'da... Peki onu bekleyen sürpriz ne! 

Çukur Dizi Resmi on Instagram

Çukur 3.Sezon yeni bölüm

 

#çukurS3 #kaçışyok #İstanbulÇukur

 

 

Çukur 3. Sezon 2. Bölüm Özet:

Düşmanlarının peşine düşen Yamaç, Baykal’ın kızı Efsun’un da karşısına çıkacak. Yamaç’ın intikam planının devamı merakla beklenirken Efsun ile yaşayacağı sürpriz anlar, ikisi için de her şeyi değiştirecek. İdris’in ölümünün ardından Yamaç’ın yokluğunda Çukur’a sahip çıkmaya çalışan Karaca, Akın’ın yaptığı hamle ile kendisini tehlikeye atacak. Bu tehlike karşısında yardım alacağı isimlerse ekran başındakileri şaşırtacak. Babasının intikamını almak için bir an önce harekete geçmek isteyen Cumali, Vartolu Salih’ten yardım isteyecek.

Cumali’nin yaşayacağı heyecan dolu anlar merak konusuyken, Salih kimsenin beklemediği bir hamle yapacak. Kardeşinin düğünü için Adana’ya giden Azer, hayatının en büyük sınavını verecek.

Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2. Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Oyuncu Kadrosu
Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sena: Dilan Çiçek Deniz
İdris: Ercan Kesal
Sultan: Perihan Savaş
Meliha: Şenay Gürler
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Çeto: Erkan Avcı
Mahsun: Berkay Ateş
Celasun: Kubilay Aka
Emmi: Kadir Çermik
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Ersoy: Mehmet Yılmaz Ak
Metin: Cem Uslu
Kemal: Uğur Yıldıran
Meke: Aytaç Uşun
Akşın: İlayda Alişan
Karaca: Ece Yaşar
Yıldız: Gökşen Ateş
Veysel: Halil Babür
Hatice: İpek Türktan
Deren: Beste Kanar
Lal Fındık: Ramin Nezir

#Çukur #ÇukurHerYerde

Category
Çukur
Tags
Çukur, ÇukurHerYerde, çukurS3, kaçışyok, İstanbulÇukur
Be the first to comment