Harbiden Şahin Parasına Satılacak iPhone 11 Pro Max İncelemesi (Almaya Değer mi?)

9 Views
Published
Harbiden Şahin Parasına Satılacak iPhone 11 Pro Max İncelemesi (Bu Fiyata Alınır mı?)

Merhaba Webtekno Takipçileri. Bu videomuzda sizlerle birlikte iPhone yepyeni ve en büyük amiral gemisi iPhone 11 Pro Max’i inceliyoruz.

Merakla bekliyordum kendisini. Nihayet geçtiğimiz günlerde ofisimize geldi ve Çağdaş bir kutu açılışı yaptı kendisine. Köşedeki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Daha sonra bana teslim etti ve yaklaşık 4-5 gün güzel vakit geçirme fırsatım oldu kendisiyle. Şimdi lafı çok dolandırmayalım ve bana göre en büyük değişikliğin yapıldığı noktadan giriş yapalım incelememize. Yani kameradan başlıyoruz.

İlk defa bir iPhone modelinde 3 kamera görüyoruz. Bu üç kamerada 12 mp değerinde. Bir tanesi geniş açılı f1.8 diyaframlı diğeri telefoto lensimiz f2.0 diyaframlı ve apple tarafında ilk defa gördüğümüz üçüncü kameramız da 120 derecelik f2.4 diyaframlı ultra geniş açılı lensimiz. Standart kamerasıyla çekim yapıldığı sırada kamera arayüzümüz bizlere geniş açıyla nasıl bir fotoğraf elde edeceğimizi de gösteriyor. Diyelim genşi bir alanı çekmeniz lazım ya da kadrajınızda çok nesne var. Ancak geriye gitme şansınız yok. Hop geniş açıya geçip fotoğrafınıza her şeyi sığdırabiliyorsunuz. Geniş açılı çekilen fotoğraflar gayet doğal ve sıcak çıkıyor.

En büyük yeniliklerden birisi de gece modu. Bu alanda önceki iphonelar da rakipleriyle fazla rekabete giremediği aşikardı. Ancak apple artık ben de varım diyerek epey geliştirdi gece modunu. Kamera menüsünün sol üstünde bulunan düğmeyi açtığınızda gece modu da aktif oluyor. Daha sonra kaç saniye çekim yapması gerektiğini ayarlıyorsunuz. Ne kadar uzun ayarlarsanız o kadar az titretmeniz lazım. Ayrıca yine tıpkı gündüz fotoğraflarında olduğu gibi karanlık ortamlarda da doğallığını koruyor renkler. Hele ki telefonu bir yere sabitlerseniz bazen gözümüzün bile göremediği detayları gösteriyor. Düşük ışığı beğendim.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/
Category
Teknoloji
Be the first to comment