Türkab'dan Can Ataklı'ya dava

2 Views
Published
Türkab'dan Can Ataklı'ya dava Türkiye Kardeşlik Birliği (Türkab) Can Ataklı'nın türbanlı kadın öğretmen hakkındaki sözleri nedeniyle dava açtı.
Türkab'dan Can Ataklı'ya dava
GAZİANTEP - Türkiye Kardeşlik Birliği (Türkab) Can Ataklı'nın türbanlı kadın öğretmen hakkındaki sözleri nedeniyle dava açtı.
Türkiye Kardeşlik Birliği Genel Başkanı Sait Ali Arslan, Bir televizyon kanalında program sunan Can Ataklı'nın TRT EBA TV üzerinden verilen eğitimlerde görev yapan başörtülü öğretmen hakkındaki sözleri nedeniyle dava açacaklarını söyledi.
Türkiye Kardeşlik Birliği (Türkab) Genel Başkanı Sait Ali Arslan yaptığı açıklamada, "Ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde, belli kesimlerin toplumu ayrıştırıcı, kin ve nefret içeren söylemleri milli birlik ve beraberliğimize zarar vermek amacı gütmektedir. Haber

https://www.haberler.com/turkab-dan-can-atakli-ya-dava-13054083-haberi/
Category
Hadise Açıkgöz
Tags
Türk, Can Ataklı, Kadın, Dava, Türkiye, Trt, Gaziantep, Atama, Bakan, Su, Açıklama, Hukuk, Kamu, Kardeşlik, TV, toplum, Milli, Ali Arslan, Koronavirüs, Eğitim Bilişim Ağı, haber, sondakika haberleri, haberler.com
Be the first to comment